WELLNESS POBYTY V HOTELU ROMANIA

 Pokud toužíte strávit přepychový wellness pobyt s bohatou polopenzí se snídaněmi formou švédských stolů, pak navštivte nás Hotel Romania. Rádi vám poskytneme kompletní servis jak pro váš pro relaxační pobyt, tak i wellness romantický víkend. Naše wellness služby vás určitě rozmazlí a vy si můžete si vybrat z několika procedur.
- reflexní masáže
- aroma masáže
- zábaly
- peeling

wellness hotel romania


Masáže

Masáž je terapie, kterou se aplikací tlaku na svaly a tkáně léčí zranění, zmírňuje bolest a stres, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie : je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Masíruje se zásadně nahé lidské tělo.

Klasická masáž
Klasická masáž je založena na přirozené samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebeuzdravování.Zahrnuje systematické pohyby jako hnětení, vytírání, tepání, chvění apod., s cílem navodit stav uvolnění a relaxace.
Dlouhodobé psychické zatížení se může projevit na fyzické rovině jako napětí či blokáda a to pak následně ovlivňuje psychiku.Navíc je-li toto napětí ponecháno dlouhodobě bez povšimnutí, může dojít k řetězové reakci, kdy se začne vytvářet blokáda i v jiných částech těla a jsou-li ignorovány bolestivé příznaky, vznikne akutní stav, který pak musí léčit lékař. Tomu se dá předejít pravidelnou masáží.

Masáž klasická částečná
Vhodné pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě.
Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

Aroma masáž
Aromaterapeutická masáž je velmi účinná v boji s každodenním stresem.Kvalitní aromatické oleje pouze rostlinného původu poskytují příjemně uvolňující pocit a probouzí smysly.Tím se navodí hluboká relaxace a mimořádně silný smyslový zážitek.

Medová masáž
Jedná se o velice starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výrobních léčivých účinků medu ( především detoxikačních ) a kompresních masérských hmatů.Dochází tak k odstraňování starých nežádoucích usazenin v těle, které mohou být i toxické povahy.Doporučuje se pro organismus vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem, při nespavosti, stavu neklidu, bolesti hlavy, nemoci kloubů.Dále pak pro stárnoucí nebo nečistou aktózní pleť.

Reflexní masáž
Na chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla, nebo s určitým orgánem.Systém těchto reflexních plošek se nachází i na rukou ( na dlani, prstech a hřbetech rukou a v okolí zápěstí) nebo jiných částech těla, např. na uchu, jsou ale mnohem menší.Je to,jako by se celé tělo se všemi jeho částmi promítalo do oblasti chodidla nebo ruky,každá část těla má tedy na chodidle nebo ruce svůj zmenšený obraz. Ploska nohy, nárt, prsty, pata a okolí kotníků je tedy jakýmsi systémem ,, tlačítek" , které když stiskneme, zazvoní to na druhém konci drátu, neboť signál putuje po nervových spojeních přímo do orgánu nebo čáti těla, na kterou chceme působit.

Rašelinový obklad
Jednorázový tepelný zábal se doporučuje při chronických revmatických onemocněních pohybového ústrojí, při poruchách prokrvení a svalové bolesti, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení. Pomáhá při kožních problémech a je vhodná pro hydrataci a regeneraci pokožky.

Parafínový zábal
Parafínový zábal tvoří samostatnou kapitolu. Patří mezi oblíbený úkon a provádí se na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou a nohou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky.

 

Dopřejte si klid a pohodu, kterou nabízí luxusní hotel Romania v Mariánských Lázní

hotel romania marianské lázně 1Hotel Romania/Kossuth leží400m od hlavní kolonády a světoznámé Zpívající fontány a oba tyto domy tvoří komplex navzájem propojených komplexů. Hotel Romania vám nabízí klidné prožití vaší dovolené, dovolené s dětmi nebo vašeho wellness pobytu a vytvoří vám příjemné prostředí pro relax, ale i pro ty z vás, kteří chtějí prožít svou dovolenou aktivně. Ubytovat se můžete v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou, wc a barevným Tv. Z oken hotelu, které architektonicky připomínají éru první republiky, se vám naskytne krásný pohled na centrum města. Hotel je dále vybaven útulnou restaurací, kavárnou a wellnes centrem s lázeňskými procedurami. Stravování je v našem hotelu Romania a formou polopenze. V hotelu je dále recepce, informační servis a před hotelem je hostům k dispozici letní terasa.