UBYTOVÁNÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - TO JE HOTEL ROMANIA

V našem hotelu Romania vám chceme poskytnou co možná největší pohodlí, prostor na odpočinek a relax. Kapacita hotelu Romania je 47 jedno a dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevným tv na každém pokoji. Hotel je dále vybaven útulnou restaurací, kavárnou a wellnes centrem s různými relaxačními procedurami. Náš Hotel Romania se nachází v poklidné části Mariánských Lázní a proto je také vhodný pro ubytování rodin s dětlmi.
V areálu komplexu je recepce, informační servis, letní terasa, garáže a také výtah.

UBYTOVANI ROMANIA HOTEL     UBYTOVANÍ ROMANIA HOTEL 2

Stravování je v našem hotelu Romania a formou polopenze.
SNÍDANĚ: 8.00 – 9.00
VEČEŘE: 18.00 – 19.30

PARKOVÁNÍ PLACENÉ
Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA
Ubytování dětí od 3 do 12 let a přistýlka sleva 50% z pultových cen.
Pobyt zakoupíte přímo v hotelu Romania na recepci nebo se objednejte prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rezervace termínu nutná předem telefonicky č.tel.: +420 604 300 659 nebo uvedeným mailem

Dopřejte si klid a pohodu, kterou nabízí luxusní hotel Romania v Mariánských Lázní

hotel romania marianské lázně 1Hotel Romania/Kossuth leží400m od hlavní kolonády a světoznámé Zpívající fontány a oba tyto domy tvoří komplex navzájem propojených komplexů. Hotel Romania vám nabízí klidné prožití vaší dovolené, dovolené s dětmi nebo vašeho wellness pobytu a vytvoří vám příjemné prostředí pro relax, ale i pro ty z vás, kteří chtějí prožít svou dovolenou aktivně. Ubytovat se můžete v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou, wc a barevným Tv. Z oken hotelu, které architektonicky připomínají éru první republiky, se vám naskytne krásný pohled na centrum města. Hotel je dále vybaven útulnou restaurací, kavárnou a wellnes centrem s lázeňskými procedurami. Stravování je v našem hotelu Romania a formou polopenze. V hotelu je dále recepce, informační servis a před hotelem je hostům k dispozici letní terasa.